MÖBLER / Bord / Soffbord 7016178
nr 701 6178
Soffbord
Teak, Brännmärkt: 'Made in Sweden', 60-tal längd: 150, djup: 62, höjd: 52
Kondition: mindre slitage på bordsytan
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 juni 2011
kl 17:43:07
5/6 22:05:32
6/6 15:21:49
750 kr